Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK BRRYLI

ID: REG7298
€300
Siperfaqe totale: 90 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Jepet  apartament 2+1 per qira   prane tek Brryli . Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine,  2 dhoma  gjumi, 1 tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039994

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€50,000
78.34 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€57,000
59 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€125,000
104 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat