Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK LIQENI

ID: REG7276
€400
Siperfaqe totale: 65

Jepet  apartament modern  per qira   prane tek Rruga Peti . Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine,  dhome  gjumi, 1 tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe ndodhet ne nje nga komplekset e ndertuar se fundmi. Mobilim me markat me te njohura dhe cilesore. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€3,500
600 4 Bedrooms 5 Bathrooms

VILE LUKSOZE PER QIRA

Rr. TEG, Tirane.

Per qira

€1,000/MUAJ
200 2 Bathrooms

Per qira

€550
110 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat