Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET APARTAMENT 2+1 NE BLLOK!!!

ID: REG7278
€600
Siperfaqe totale: 136 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2

Jepet apartament per qira prane tek Blloku. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre komode dhe ndodhet ne nje pallatet ne mes te Bllokut.  Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Rented

€350
80

Per shitje

€30/m2
27000

TOKE PER SHITJE

Fushe-Preze ne afersi te aeroportit te Rinasit dhe Kolaudimit SGS.

Per qira Rented

€300
65 2 Bedrooms 1 Bathroom

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE UET

Rr. Bulevardi Gjergj Fishta
WhatsApp chat