Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET ZYRE ME QIRA TEK STADIUMI DINAMO !

ID: REG7477
€450
Siperfaqe totale: 84 Dhoma: 2

Jepet me qira zyre tek Stadiumi Dinamo . Zyra eshte 84 m2,e ndare ne nje ambjent per mbledhje te madh, nje dhome me te vogel  dhe nje tualet .Cmimi eshte 450euro (neto)pa taksa te perfshira .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri mjaft mire te administruar me dy ashensore. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€330
80 1 Bathroom

Per shitje

€700/m2
1 Bedroom 1 Bathroom

Per qira Rented

€500
130 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat