Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

PENTHOUSE LUKSOZ PER QIRA TEK PAZARI I RI

ID: REG7322
€1,000
Siperfaqe totale: 150 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2

Penthouse modern per qira tek Pazari i Ri Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine , dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe ballkoni ne te gjitha dhomat nga ku ofrohet nje pamje fantastike e Tiranes. Siperfaqja e apartamentit eshte 100 m2 dhe 50 m2 verande. .Per me shume informacion na kontaktoni ne nr. e tel: 0682039994.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€500
90 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€3,000
300 2 Bathrooms

Per qira

€1,300
150 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat