Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET 3+1+2 NE BLLOK, NDERTIM I VITIT 2020.

ID: REG7295
€330,000
Siperfaqe totale: 133 Siperfaqe e brendshme: 111 Dhoma: 4 Dhoma Gjumi: 3 Tualete: 2 Viti i ndertimit: 2020

Super apartament 3+1 ne zonen e bllokut.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2020, cilesia me e larte e ndertimit si fasad e ventiluar, vetrata dopio-xham i mbushur me gaz, izolim termik dhe akustik etj.
Planimetria shume e rregullt bene te mundur shfrytezimin e te gjitha hapsirave ne menyre eficente.
Orientimi lindje- veri.
Mundesi e mire investimi pasi cmimi eshte nen koston e firmes se ndertimit.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€300
90 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€550
128 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€450
130 3 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat