Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI

ID: REG7254
€82,500
Siperfaqe totale: 75 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori . Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine,  dhome  gjumi, 1 tualet,1 depo, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te 3 pa ashendor .Me hipoteke. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039001.

Share

Prona te tjera

Per qira

€600
88 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje

€1,000/m2
91.3 1 Bathroom

SHITEN DYQANE RRUGA PAVARESIA DURRES

Rruga Pavaresia Durres

Per qira

€290
2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat