Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KIKA 2!

ID: REG7446
€117,000
Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Shitet  apartament 2+1  tek Kika 2 ndertime te reja .. Apartamenti ka nje sip. prej 90m2 dhe eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon  . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre komode dhe ndodhet ne  kat e 3.Me hipoteke.Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€850
160
salloni

Per shitje

€36,000
78 1 Bedroom 1 Bathroom

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE DURRES

Rruga Pavaresia Durres

Per qira

€450
140 3 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat