Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE TEG!

ID: REG7485
€165,000
Siperfaqe totale: 118 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Viti i ndertimit: 2020
Kompleks Banimi 3 Kat me 1 dhe 2 Kat Parkimi Nentoke me mure rrethuese
Njesia Administrative Farke, Tirane

Nje nga Komplekset me moderne dhe me arkitekture bashkekohore qe po ndertohet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Tiranes prane qendres tregtare TEG.
Me nje siperfaqje totale ndertimi prej 9200 m2 dhe arkitekture bashkekohore.

Apartamenti 2+1 ka nje organizim te miremenduar ku te gjithe klientet do te gjejne vetveten dhe gjithashtu te mundeson nje pamje te bukur te zones. 

Ndertim me materiale cilesore :
-Sistem kapot ne fasaden e jashme
- Dritare e vetrata HMD ,dopio xham
-Shtrimi i tubave per ngrohjen ne cdo aparatment
- Pllaka cilesore
- Materiale hidaulike dhe elektrike shume cilesore
- Ashensor bashkohore
-Rruge te asfaltuara e te ndricuara si dhe te gjelberuara rreth e qark objektit deri tek rruga kryesore.

Çmimi: 165.000

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€400
110 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje

€100/m2
300

Per shitje

€80,000
2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat