Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE QENDER TE TIRANES!

ID: REG7462
€550
Siperfaqe totale: 85 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Jepet me qira apartament 2+1 ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues.Apartamenti eshte i investuar me cdo gje te re. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0682039994

Share

Prona te tjera

Per shitje

€500,000
503 4 Bedrooms 4 Bathrooms

Per shitje

€135,000
125 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€1,400
113 3 Bedrooms 2 Bathrooms

JEPEN ZYRA ME QIRA

Rruga Donika Kastrioti
WhatsApp chat