Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

Profile

Lida Gjokeja

166 Listed Properties

Per qira

€600

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK PRESTIGE!

Jepet apartament 2+1 modern  per qera tek Kompleksi Panorama ,Prestige. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 tualet, dhe  ballkon. Ka nje siperfaqe prej 120 m2, …

120 2 Bedrooms 2 Bathrooms
Shiko detaje te tjera

Per qira

€400

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK SHESHI WILLSON!

Jepet apartament 2+1 tek Sheshi Willson . Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet , korridor dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 buze rruge …

90 2 Bedrooms 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€800

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 MODERN TEK KOPSHTI BOTANIK!

Jepet apartament 3+1 modern  per qera tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 3 dhoma gjumi,2 tualet, dhe  verande 20m2. Ka nje siperfaqe prej 180 m2 …

180 3 Bedrooms 2 Bathrooms
Shiko detaje te tjera

Per shitje

€85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MATERNITETIT TE RI !

Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 , i cili ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes, prane Maternitetit te Ri tek bar Tito. Eshte i organizuar 1 soxhorno …

92.9 2 Bedrooms 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€350

JEPET APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK PAZARI I RI !!

Jepet apartament 1+1 per qera tek Pazari i Ri. Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine , dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor , …

65 1 Bedroom 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per shitje Sold

€84,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI OASIS!

Jepet  apartament 2+1 per shitje  tek kompleksi Oasis. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma  gjumi, tualet, korridor dhe ballkon orjentim perendim . Ka nje siperfaqe prej …

109.7 2 Bedrooms 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€350

JEPET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI !

Jepet apartament 2+1 per qera tek Liqeni  Colombo 2. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 1 dhome gjumi dhe dhe krevat femijesh, tualet. Ka nje siperfaqe prej 74 …

74 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€600

JEPET APARTAMENT 2+1 TEK STADIUMI DINAMO!

Jepet  apartament 2+1 modern tek  Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon i cili ka akses nga te dyja dhomat. …

2 Bedrooms 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per shitje

€95,000

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI!

Jepet  apartament 1+1 per shitje  tek kompleksi Delijorgji. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 1 dhome  gjumi, tualet, korridor dhe ballkon orjentim lindje . Ka nje siperfaqe prej …

71 1 Bedroom 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Rented

€320

APARTAMEN 1+1 PER QIRA NE MYSLYM SHYR!

Jepet  apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 1 dhome  gjumi, tualet, korridor dhe ballkon i cili ka akses nga te dyja dhomat. Ka …

65 1 Bedroom 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera
WhatsApp chat