Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 1+1 PER QERA NE BLLOK

ID: REG8139
€350
Siperfaqe totale: 70 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Apartament per qira 1+1 ne Bllok! Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire.  Siperfaqa totale e apartamentit eshte 70 m2 me nje dhome ndenjieje me kuzhine  ,2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet dhe  ballkon . Apartamenti eshte i arreduar ,ndodhet ne kat te 5-te dhe eshte i pajisur me kondicioner.
Vendodhja ne zemer te bllokut , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion mund te kontaktoni:0682039994.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€1,000/m2
115 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€600
113 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

ALL35,000
70 2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat