Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK DELIJORGI!

ID: REG8157
€400
Siperfaqe totale: 65 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Apartament 1+1  per qera tek Delijorgji ! Apartamenti ka nje sip.prej 65 m2plus verande ,ne katin e 8, I organizuar ne nje sallon ,kuzhine moderne, dhome gjumi, tualet dhe ballkon  .Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ne komplesin me te mire te zones. Apartamenti  eshte i arreduar ne menyre moderne , ka sistem ngrohje-ftohje, i shtruar me parket .Per me teper informacion ose nje vizite ne prone,kontakoni ne +355 68 20 39 994

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€93,000
83 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€224,000
112 2 Bathrooms

Per qira

€350
100 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat