Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

ID: REG5835
€400
Siperfaqe totale: 74 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Apartament 1+1 per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar, me ashensor. Organizohet ne sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes si per nga qetesia, natyra, ajri i paster, etj. Per me shume informacion mbi pronen ju lutem me kontaktoni pa hezitim: 068 203 9001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€4,000/muaj
500 2 Bathrooms

AMBJENT/ ZYRA KOMERCIAL PER QIRA

Stadiumi Qemal Stafa

Per shitje

€600
110 1 Bathroom

Per shitje

€160,000
100 2 Bedrooms 1 Bathroom

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE BLLOK

Rruga Perlat Rexhepi
WhatsApp chat