Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE “VASIL SHANTO”!

ID: REG11897
€500
Siperfaqe totale: 92 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Jepet apartament per qera ne Vasil Shanto, prane ish UET-se. Ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 11-te, te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.    (lirohet ne 15-janar).

Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what’s app 0682023631

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€600/MUAJ
109 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€1,000/m2
95 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje

€275,000
125 m2
WhatsApp chat