Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK ISH STACIONI I TRENIT!

ID: REG8683
€300
Siperfaqe totale: 103 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Apartament per qira 2+1 tek ish stacioni i trenit, Tirane! Apartamentit eshte i organizuar ne nje dhome ndenje,sallon  ,2 dhoma gjumi, 1  tualet dhe  ballkon te bollshem . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne  me arkitekt ,ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues dhe eshte i pajisur me kondicionere ne cdo ambient.                                                                                                                   Apartamenti jepet per here te pare me qera!
Vendodhja shume i mire  , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni ne numrin, 0692542951

Share

Prona te tjera

Per qira

€650
90

Per shitje

€75,000
73 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€300,000
60
WhatsApp chat