Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK ”JORDAN MISJA”!

ID: REG11411
€500
Siperfaqe totale: 87 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Jepet apartament 2+1 per qira tek rruga “Jordan Misja”.  Apartamenti ndodhet ne katin e katert , nr nje nfertimi te ri me 2 ashensore.  Apartamenti organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Eshte i investuar ne detaje dhe i mirembajtur. Lokacion perfekt, prane shkollave, kopshteve, markete, farmaci, etj.

Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what’s app 0682023631

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€600
115 2 Bathrooms

AMBJENT ZYRE PER QIRA!

Myslym Shyri

Per qira

€400
60 1 Bathroom

Per qira

€320
26
WhatsApp chat