Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

ID: REG5581
€99,000
Siperfaqe totale: 110 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar, me ashensor. Organizohet ne sallon+kuzhine, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Sip e brendshme 110.m2 Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ku cdo facilitet aksesohet shume lehte. Per me shume informacion mbi pronen ju lutem me kontaktoni pa hezitim: 068 203 9001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Rented

€550
100 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje Sold

€62,000
70 1 Bedroom 1 Bathroom

Per qira

€1,000
120 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat