Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK SHKOLLA E BASHKUAR!

ID: REG8690
€50,000
Siperfaqe totale: 65 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Apartament per shitje 2+1 tek shkolla e Bashkuar! Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire. Orientim  qe i jep drite dhe ngrohtesi natyrale gjate gjithe dites. Siperfaqa totale e apartamentit eshte65 m2 ,me nje dhome ndenjieje, sallon, 2dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon Apartamenti shitet bosh ,ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues.  Apartamenti  zoteron dokumentacion te rregullt, eshte i rivleresuar.                                                                                                                                                        Vendodhja , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion mund te kontaktoni: 069 25 42 951

Share

Prona te tjera

Rented

€350
90 2 Bedrooms 1 Bathroom

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Kodra e Diellit

Per shitje

€102,000
60 1 Bedroom 1 Bathroom

Per qira

€600
120 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat