Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK” STACIONI I TRENIT”!

ID: REG11911
€199,000
Siperfaqe totale: 104 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2

Shitet apartament 2+1 tek “stacioni i trenit”, Tirane. Ka nje siperfaqe prej 104 m2 .  Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh, me ashensor, ndertim i ri.  Investim cilesor me detaje, mobilim modern. Apartamenti ka pamje te lire dhe drit natyrale gjat gjith dites. Shitet bashk me investimin. Disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Mundesi e mire investimi ose banimi. Ndodhet ne rrug kryesore , prane shkollave, kopshte, farmaci, stacionit urban, spitale, etj.

Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what;s app 0682023631

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per qira

€1,300
135 2 Bathrooms

Per qira

€1,000
115 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€107,000
90 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat