Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT PER QIRA 1+1 TEK LIBRI UNIVERSITAR

ID: REG8647
€320

 

Apartament 1+1  per qera tek Libri Universitar! Apartamenti ka nje sip.prej 65 m2 ,ne katin e 5, I organizuar ne nje sallon ,kuzhine moderne, dhome gjumi, tualet dhe ballkon  .Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes . Apartamenti  eshte i arreduar ne menyre moderne , ka sistem ngrohje-ftohje.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone,kontakoni ne +355 68 3588359

Share

Prona te tjera

Per shitje

€236,500
95 1 Bathroom

Per shitje

€200,000
166 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€100/m2
300
WhatsApp chat