Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT PER QIRA TEK RRUGA DURRESIT

ID: REG8677
€360
Siperfaqe totale: 65 Dhome: 1 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Apartament per qira 2+1 Tek Rruga Durresit! Apartamentit eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, sallon  ,2 dhoma gjumi, 1  tualete. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne  me arkitekt ,ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues i sapo restauruar
Vendodhja shume i mire  , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne numrin: 0683588359

Share

Prona te tjera

Per shitje

€380,000
118.40 6 Bedrooms 3 Bathrooms

Per shitje

€435,000
174 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Rented

€320/MUAJ
80 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat