Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT/ZYRE 2+1 PER QERA NE BLLOK

ID: REG8128
€800
Siperfaqe totale: 115 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit ,ne Bllok .Eshte i organizuar ne tre hapsira , sallon me kuzhine, 2 dhoma, dy tualete dy ballkone dhe korridor,me siperfaqe 115 m2  ,ndodhet ne katin e nente banim . Apartamenti eshte i sapo-investuar dhe pa banuar me pare. Per informacione te metejshme ju ftojme per nje vizite ne prone 0682039994.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€1,050/m2
121.3 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€2,000
200

Per shitje

€1,600/m2
56.87 1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat