Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT/ZYRE 2+1 TE “KOMUNA E PARISIT”!

ID: REG11918
€450
Siperfaqe totale: 106 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Jepet apartament 2+1 per qera (banim ose zyre) te “Komuna e Parisit”, me nje siperfaqe te pergjithshme prej 106 m2 dhe 98 m2 e brendshme. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ndertuar se fundmi, me ashensor. Organizohet ne 3 ambjente pune, koridor, ballkon, dhome lavanderie, nje tualet. Mundesi parkimi ne pallat me kosto ekstra.

Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what’s app 0682023631

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€90,000
112 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€1,300
160 2 Bathrooms

Per qira Rented

€700
138 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat