Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

APARTAMENT/ZYRE PER QERA NE MYSLYM SHYR

ID: REG8149
€330
Siperfaqe totale: 60 Dhoma: 3 Tualet: 1

Jepet Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr tek Drejtoria e Policise. Apartamenti organizohet ne: 3 ambjente dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne nje zone te preferuar te Tiranes dhe ofron shum facilitete. Jepet per zyra. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni me agjenten e zones ne numer telefoni 0682039994

Share

Prona te tjera

Rented

€300
70 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Per qira

€600
136 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje

€78,000
140 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat