Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

DUPLEX 3+1 PER SHITJE/QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

ID: REG4860
€900/m2
Siperfaqe totale: 170 Dhoma: 4 Dhoma Gjumi: 3 Tualete: 2

Jepet me qira duplex 3+1+2 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1 ! Duplexi eshte i organizuar ne sallon me kuzhine ,3 dhoma gjumi te cilat ndodhen ne katin e siperm ,2 tualete dhe 3 ballkone. Ka nje sip, prej 170 m2,dhe ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje ndertimi te mire administruar dhe mjaft te sigurte. Duplexi eshte si per shitje ashtu dhe per qira. Cmimi per shitje eshte 1200euro/m2 ndersa qiraja eshte 800euro/muaj. Jepini vetes mundesine te jetoni ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes. Per me teper informacion, kontaktoni ne : +355682039994.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€88,000
104.58 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€320/euro
114 2 Bathrooms

Per shitje

€25,500
17 1 Bathroom
WhatsApp chat