Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

DUPLEX PER QERA NE 21 DHJETORI

ID: REG8312
€1,000
Siperfaqe totale: 200 Dhoma: 4 Dhoma Gjumi: 3 Tualete: 2

Apartament per qira 3+1 ne 21 Dhjetori! Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire.  Siperfaqa totale e apartamentit eshte 200 m2 me nje dhome ndenjieje,  ,3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe 3  ballkone . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore,ndodhet ne kat te 2-3-te  te nje vile.
Vendodhja , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion mund te kontaktoni:0682039994

Share

Prona te tjera

Per qira

ALL35,000
70 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje

€70,000
72 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€400
78 1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat