Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

DUPLEX PER QIRA TEK KOMPLEKSI DINAMO!

ID: REG2729
€1,300/MUAJ
Siperfaqe totale: 300 m2 Siperfaqe e brendshme: 300 m2

Jepet me Qira Duplex!KA nje sip.prej 300 m2,secili kat 150 m2.Kati i 1-re eshte i organizuar ne nje sallon,kuzhine,tualet dhe ballkon,Kati i 2-te eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.Gjithashtu perfshihet dhe vendi i parkimit,i cili eshte i mbyllur dhe i siguruar.Per me teper informacion ,kontaktoni ne : +355682039994.

Tipare te prones

  • Garazhd
Share

Prona te tjera

Per qira

€800
52

Per qira

€600
120 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€400
110 2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat