Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

DUPLEX PER QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

ID: REG3460
€450
Siperfaqe totale: 150 Dhoma: 4 Dhoma Gjumi: 3 Tualete: 2

Jepet duplex per qira tek Rezidenca Kodra E Diellit 1. Dupleksi ndodhet ne katin e 1 banim, ne nje zone rezidenciale , ku vlen te theksohet siguria 24 ore. Dubleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 dhe eshte i organizuar ne : Sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete. Per me shum informacion na kontaktoni ne numrin e tel: 0682039994

Share

Prona te tjera

Per qira

€750
3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€50,000
160 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€82,500
75 1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat