Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

DUPLEX MODERN PER SHITJE/QERA TEK RRUGA E ELBASANIT

ID: REG5690
€320,000
Siperfaqe totale: 220 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2 Garaxhe: 2

Shitet duplex ne rrugen e Elbasanit! Arreduar me arkitekt ,me nje mobilim mjaft modern dhe te kushtueshem. Duplex ka nje sip prej 220 m2, i organizuar nga nje sallonn i madh plus ambjent gatimi me vete, 2 gjoma gjumi dhe tualete. Ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati te ri ,me ashensor dhe te mire administruar. Ne cmimin e apartamenti perfshihen dhe dy garazhde 25 m2 . Duplexi jepet me qira ne vleren 1900 euro. Per me shume informacio kontaktoni ne nr e tel: 068 203 9994

Share

Prona te tjera

Per shitje

€85,000
92.9 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per shitje

€260,000
212 5 Bedrooms 2 Bathrooms

SHITET TRIPLEX TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT!

Rezidenca Kodra e Diellit 1

Per qira

€1,000
150 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat