Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET AMBJENT BIZNESI PER QIRA TEK STADIUMI AIR ALBANIA

ID: REG7135
€4,000

Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Stadiumi Air Albania prane Ambassador 3, me siperfaqe prej 600 m2,me 2 tualet,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambjenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka nje fasade xhami te gjere . Cmimi 4000 euro bruto[taksat e perfshira]. Per nje vizite ne prone na kontakto:0682039001.

Share

Prona te tjera

Per shitje

€800/M2
64 1 Bedroom 1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1

Rruga Gjergj Legisi

Per shitje

€1,650/m2
136.9 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€350
100 2 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat