Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET AMBJENT PER QIRA TEK GREEN CITY!

ID: REG11380
€400
Siperfaqe totale: 45 Tualet: 1

Jepet me qira ambjent tek Green City me siperfaqe 45m2.

Ambjenti eshte i organizuar ne nje ambjent dhe 1 tualet me aspirator . Ambjenti eshte i mire investuar me  drite te bollshme . Ndodhet ne katin e o-te, te nje pallati te ri.Eshte e pershtatshme per zyra ose dyqan .
Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni:

0692039001.

Share

Lida Gjokeja

View Profile

Prona te tjera

Per qira

€400
120 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€700
120 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€75,000
100.4 2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat