Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK!

ID: REG8116
€550
Siperfaqe totale: 90 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Apartament per qira 2+1 ne Bllok! Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire.  Siperfaqa totale e apartamentit eshte 90 m2 me nje dhome ndenjieje,  ,2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet dhe  ballkon . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore,ndodhet ne kat te 5-te dhe eshte i pajisur me kondicionere.
Vendodhja ne zemer te bllokut , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion mund te kontaktoni:0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Sold

€420
68 1 Bedroom 1 Bathroom

Per qira

€400
102 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€330
75 1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat