Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK STADIUMI DINAMO!

ID: REG8164
€450
Siperfaqe totale: 80 Dhoma Gjumi: 2 Tualet: 1

Apartament per qira 2+1 tek Stadiumi! Apartamentit eshte i organizuar ne nje dhome ndenjieje,  ,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe  ballkon . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore,ndodhet ne kat te 3-te dhe eshte i pajisur me kondicionere.
Vendodhja shume i mire  , kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth, e bejne kete apartament shume atraktiv. Per me teper informacion mund te kontaktoni:0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Rented

€450
100 2 Bedrooms 1 Bathroom
€300
65 1 Bedroom 1 Bathroom

Per qira

€290
2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat