Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI KONTAKT!

ID: REG11927
€400
Siperfaqe totale: 62 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1

Jepet per qira apartament 1+1 ne Tek Kompleksi Kontakt.Organizohet ne ,dhome ndenje dhe kuzhine  ,  1 dhome gjumi   dhe tualet .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 -te ,ka nje mobilim  modern me cdo gje te nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 te shfrytezuar mire.Lokacioni perfekt ne nje nga komplekset me te mira dhe  ne nje nga zonat me te lakmuara  ne Tirane  per ajer te paster dhe qetesi.  .Per me teper info kontakto:0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Lida Gjokeja

View Profile

Prona te tjera

Per qira

€600
55 1 Bathroom

Per shitje

€87,000
65 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€224,000
112 2 Bathrooms
WhatsApp chat