Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET VILE ME QIRA TEK QYTET STUDENTI!

ID: REG11352
€1,800
Siperfaqe totale: 600 Dhoma: 6 Dhoma Gjumi: 5

Disponojmë Vilë me qera për banim ose për zyra, ndodhet e pozicionuar te Rruga Kadri Kerciku, pas terminalit të Autobusave
Informacion mbi vilën:
• Ndërtim 3 katësh
• 600 m2 ndërtim
• 420 m2 truall
• 100 m2 garazh
-Organizimi i brendshëm:
• Në çdo kate ka holl të bollshëm 100m2 ,ambiente ndenjie  me oxhak dhe kuzhinë
• 6 Dhoma
• 5 Tualete
• Ballkon përreth çdo kati
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Sistem Kaldaje dhe kondicioner në cdo ambient
• Oxhak Funksional
• Depozitë uji 5000litra
• 2 Panele Diellore
• Gjenerator automatik dhe stabilizator tensioni deri ne 220Volt
• Ndërtim i ri
• Cilësi e lartë punimesh
• 4 Garazhe dhe 1 Parkim në Oborr
• Kubaturë e Rregullt
• Dritë Natyrale në çdo ambient
• Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Tipare te prones

  • Garazhd
  • Oxhak
Share

Lida Gjokeja

View Profile

Prona te tjera

Per qira

€300/euro
1 Bathroom

Per shitje

€100/m2
300

Per qira

€1,300
160 2 Bathrooms
WhatsApp chat