Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

JEPET ZYRE PER QIRA NE BLLOK RRUGA PERLAT REXHEPI!

ID: REG11343
€1,300
Siperfaqe totale: 160 Dhoma: 4 Tualete: 2

jepet ambjent zyre me qera. Rruga Perlat Rexhepi, pallat i ri me dy ashensore modern, kati 7. Siperfaqja e brendeshme 160 m2.
Zyra ka 4 ambiente zyrash te vecanta, 1 ambient pritje, nje guzhine, 3 banjo me dush dhe ngrohje, 1 depo/magazine/arkive, chiller ne cdo ambient me sistem qendror komandimi, 2 ballkone.
Shtruar me parket, vetratat izolim termik/akustik tripple xham.
Mundesi parkimi.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Lida Gjokeja

View Profile

Prona te tjera

Per qira

€1,100
98 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€150,000
2 Bedrooms 1 Bathroom

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

Kopshti Botanik

Per qira

€800
150 3 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat