Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK

ID: REG11420
€43,000
Siperfaqe totale: 66.45 Dhoma: 2 Dhome Gjumi: 1 Tualet: 1 Viti i ndertimit: 2008

Apartamenti ndodhet ne Fresk, prane Pedonales ne katin e 6 te nje pallati te relativisht te ri.

Ka siperfaqe totale 66.45 m2 e cila organizohet ne; kuzhine+ambient ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Me orientim ne Jug-Lindje ofron pamje te lire dhe ndricim te bollshem natyral.

Shitet i mobiluar.

Per me shume info apo per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni: 069 65 56 435

Share

Prona te tjera

Per qira

€1,300/MUAJ
150 m2

Per qira

€350/euro
110 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per shitje

€165,000
118 2 Bedrooms
WhatsApp chat