Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK DELIJORGJI

Contact us for Price
Siperfaqe totale: 129 Siperfaqe e brendshme: 114 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2 Viti i ndertimit: 2019

Shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone tek kompleksi Delijorgji ne rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe orjentohet ne perendim. Apartamenti organizohet nga koridori qe ben shperndarjen ne 3 dhoma dhe ne 2 tualete. Dhoma e ndenjies ka hapsire te bollshme dhe ndricim natyral gjate gjithe dites pasi ne njeren ane ka dy dritare dhe ne anen tjeter dere xhami qe fumksionon edhe si dalje ne ballkon. 2 dhomat e gjumit ku njera eshte per femije dhe tjetra matrimoniale qe ka dhe dalje ne ballkon. Si dhe 2 tualete me paisje teper cilesore. E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket cilesor. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone duke kontaktuar ne numrin e telefonit 0682023631. Faleminderit!

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Per shitje

€2,000/m2
108 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€800
45 1 Bathroom

Per qira

€1,500
175 3 Bedrooms 2 Bathrooms
WhatsApp chat