Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SHITET DUPLEX 2+1 TEK 21 DHJETORI!

ID: REG4164
€140,000
Siperfaqe totale: 107.7 m2 Siperfaqe e brendshme: 107.7 m2 Dhoma: 3 Dhoma Gjumi: 2 Tualete: 2

Duplexi ka nje sip.prej 107.7 m2,i organizuar ne sallon+kuzhine,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te ndertimit.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone,kontaktoni ne :+355682023632.

Share

Prona te tjera

Per qira Per shitje

€125,000
117.3 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Rented

€300
70 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€127,000
100 2 Bedrooms 1 Bathroom
WhatsApp chat