Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

SUPER DUPLEX 3+1 PER QERA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 !

ID: REG7990
€800
Siperfaqe totale: 150 Dhoma: 4 Dhoma Gjumi: 3 Tualete: 2

Jepet duplex me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit 1 ,me nje mobilim mjaft modern . Duplex ka nje sip prej 150 m2, i organizuar nga nje sallonn i madh plus ambjent gatimi  3 gjoma gjumi ,garderobe dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te mire -administruar. Duplexi ka dhe nje hapesire shume te kendshme oborri.  Per me shume informacio kontaktoni ne nr e tel: 068 203 9994

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Prona te tjera

Rented

€320/MUAJ
80 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€300/euro
1 Bathroom
€113,000
63.4 1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat