Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

VILE PER QIRA NE QENDER ,TEK RRUGA E KAVAJES !

ID: REG11938
€2,800
Siperfaqe totale: 440 Tualete: 6

Jepet vilë me qera per zyra ,biznese ,kompani,kopesht etj , ndodhet e pozicionuar ne Qender te qytetit , Rruga e Kavajes.
Informacion mbi vilën:
• Ndërtim 3 katësh
• 440 m2 ndërtim
• 218 m2 truall
-Organizimi i brendshëm:
• Në kat te pare  ka 4 te bollshme dhoma,2 ballkone  dhe 2 tualete  .Kati i dyte dhe Kati i trete ka ambjent  ndenje ,kuzhine , 3 dhoma gjumi dhe 2tualete per secilin kat . 3Ballkone, parking per 3 makina
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar,ndërtim i ri,cilësi e lartë punimesh,kubaturë e rregullt,dritë natyrale në çdo ambient, linje 3fazore
• Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve , akses direkt ne qender te Tiranes .

Tipare te prones

  • Garazhd
  • Oborr
Share

Lida Gjokeja

View Profile

Prona te tjera

Per qira

€450
75 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€125,000
104 2 Bedrooms 2 Bathrooms
€600
1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat