Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

VILE PER QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT!

ID: REG8646
€1,500
Siperfaqe totale: 283 Dhoma Gjumi: 4 Tualete: 3

Jepet per qira  vile tre kate+papafingo+pishine i cili   ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1 dhe ka nje siperfaqe prej 283m2. Organizimi i brendshem eshte ne 3 kate +papafingo:

Kati 1:Ndodhet nje dhome gjumi kryesore me pamjen nga pishina , nje depo  dhe mundesi per te vendosur nje kend relaksi, ketu kemi dhe daljen ne oborr ku eshte dhe pishina .

Kati 2:Organizohet ne 1 sallon gjigand dhe kuzhine ,1 verande  ,1 korridor , 1 tualet.Orjentim jug dhe me pamje te gjelber .

Kati 3: Ndodhen nje dhome matrimonjale me nje garderobe te madhe , 2 dhoma gjumi per femije dhe nje tualet.

Kati 4: Papafingo

Vila eshte e pajisur me te gjitha facilitetet per nje jete sa me komode si sistem ngrohje ftohje qendrore oxhak funksional, sistem kamerash dhe alarmi etj.  Per nje vizite ne prone na kontaktoni: 0682039001.

Tipare te prones

  • Garazhd
Share

Prona te tjera

Per shitje

€210,000
169 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Per qira

€550
110 2 Bedrooms

APARTAMENT 2+1 MODERN TEK HOTEL HILTON!

Rr. Bulevardi Gjergj Fishta

Per shitje

€55/m2
12000
WhatsApp chat