Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

ZYRE PER QIRA NE QENDER TE TIRANES!

ID: REG8635
€500
Siperfaqe totale: 110 Dhoma Gjumi: 3

Ambjent per zyre i cili  ndodhet ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit ,ne qender te Tiranes tek 9-kateshet .Eshte i organizuar ne tre ambjente  , nje salle mbledhjesh ,nje tualete, dy ballkone dhe korridor,me siperfaqe 110 m2  ,ndodhet ne katin e trete. Cmimi 500€. Per informacione te metejshme ju ftojme per nje vizite ne prone 0682039001.

Tipare te prones

  • Ashensor
Share

Lida Gjokeja

View Profile

Prona te tjera

Per shitje

€78,000
65 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Per shitje

€1,300/m2
109 2 Bedrooms 1 Bathroom

Per qira

€320
103 1 Bedroom 1 Bathroom
WhatsApp chat