Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Archives
 

Per qira

284 Prona u gjeten

Per qira

€300/euro

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK KODRA DIELLIT

Apartament 1+1 per qira ,Kodra e Diellit. SIP 60M2 Kati 5 ,pallat i ri me ashensor. Sallon,aneks gatimi,dhome gjumi tualet me dritare ,ballkon I sapo mobiluar,kondicionier .

60 1 Bedroom 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€230/leke

GARSONIERE PER QIRA TEK KODRA DIELLIT

Garsoniere per qira tek Kodra Diellit. Apartament 40m2 ne Rrugen Shkelqim Fusha 50m lart Big market .E pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te ri te mireadminisruar.Punime cilesore …

40
Shiko detaje te tjera

Per qira

€900/euro

ZYRA PER QIRA NE BLLOK PRANE LSI

Ne nje nder lokacionet me te kerkuara jepet me qira ambient per zyra  me siperfaqe 150 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne: 4 ambjente pune 1tualet 1 ballkon Kati 1 …

150 m2
Shiko detaje te tjera

Per qira

€600

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK PRESTIGE!

Jepet apartament 2+1 modern  per qera tek Kompleksi Panorama ,Prestige. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 tualet, dhe  ballkon. Ka nje siperfaqe prej 120 m2, …

120 2 Bedrooms 2 Bathrooms
Shiko detaje te tjera

Per qira

€300/euro

AMBIENT ZYRE PER QIRA PRANE CRISTAL CENTER.

Jepet ambient per qira i pershtatshem per zyra dhe per banim.Ndodhet prane Cristal Center me siperfaqe 60m2 kati 2 ,pallat i ri me ashensor.Per vizite ne prone kontaktoni agjenten Leticia …

60 1 Bedroom 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€400

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK SHESHI WILLSON!

Jepet apartament 2+1 tek Sheshi Willson . Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet , korridor dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 buze rruge …

90 2 Bedrooms 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€2,000

APARTAMENT MODERN 3+1 PER QERA NE BLLOK!

Jepet apartament 3+1 ,per qira ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te frekuentuara ne Bllok . Apartamenti me sip 200 m2 dhe 70 m2 verande ndodhet ne …

270 3 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Garage
Shiko detaje te tjera

Per qira

€800

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 MODERN TEK KOPSHTI BOTANIK!

Jepet apartament 3+1 modern  per qera tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 3 dhoma gjumi,2 tualet, dhe  verande 20m2. Ka nje siperfaqe prej 180 m2 …

180 3 Bedrooms 2 Bathrooms
Shiko detaje te tjera

Per qira

€800

AMBIENT BIZNESI PER QIRA TE RRUGA E DURRSIT!

Jepet me qira ambjent per biznes i cili  ndodhet tek ish Ambasada Jugosllave, Rruga e Durresit ,me siperfaqe 45 m2  ,ndodhet buze rruge. Cmimi 800€. Per informacione te metejshme ju …

45 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€330

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK BULEVARDI I RI!

Jepet apartament 1+1 per qera ne Tirane  tek Bulevardi i Ri. Apartamenti  ka nje siperfaqe prej 40 m2  dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me …

40 1 Bedroom 1 Bathroom
Shiko detaje te tjera

Per qira

€1,300

APARTAMENT MODERN PER QIRA TEK STADIUMI DINAMO

🔘Apartament modern per qira tek Stadiumi Dinamo. 🔘E organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. 🔘Apartament i pa banuar me pare. 🔘Sip. 155 …

155 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Garage
Shiko detaje te tjera

Per qira

€1,500

APARTAMENT MODERN 3+1 PER QERA TEK LIQENI I THATE

Jepet apartament 3+1 per qera tek Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon me kuzhine , 3 dhoma gjumi te blloshme, 2 tualete ,2 depo ,ballkon nga i …

175 3 Bedrooms 2 Bathrooms 4 Garages
Shiko detaje te tjera
WhatsApp chat